Про нас

10411999_738950712897460_4545041463579008825_n

“Крапка” – видання, створене в рамках проекту “Студентська редакція новин”, який виконується Асоціацією “Журналістська ініціатива” та Міжнародним Інститутом регіональної преси та інформації” (IRMI).

Учасники проекту – студенти різних вузів Харкова, більшість народилися й виросли тут, дехто став харків’янином нещодавно, полишивши сім’ї на сході України. Але всі вони – молоді люди з активною громадянською позицією, які цікавляться журналістикою та життям міста, яке тепер стало для них спільним.

«Крапка» – учбовий проект. Тож виходу видання передував інтенсивний навчальний курс, максимально наближений до практики. Він включав тренінги з професійних інструментів та етичних стандартів професії, медіаменеджменту, навчальні поїздки до Києва та Львова, зустрічі з українськими та зарубіжними експертами, журналістами.

Автори проекту прагнуть не лише показати майбутнім фахівцям, як працюють механізми медіа, без яких неможливе повноцінне життя громади, а й ввести нові голоси та ракурси в інформаційний простір одного з найбільших міст України.

“Крапка” – це місто очима студентів, які щиро хочуть розширити харківський інформаційний простір. І вони вже працюють: зустрічаються з харків’янами і гостями міста, від імені читачів ставлять запитання на прес-конференціях, у міських комунальних службах, їх можна побачити на міських подіях, у транспорті, серед волонтерів та переселенців, – словом, всюди, де є важлива інформація, потрібна людям.

Своє видання молодіжна редакція визначила як суспільне. Молоді журналісти прагнуть до якісної журналістики.

Тож “Крапка” відкрита для тем, ідей, порад. Ми щиро сподіваємося, що харків’яни підтримають молодь. І харківська журналістика поповниться новими іменами.

Проект «Студентська редакція новин» виконуєтся за підтримки програми “Українська Ініціатива зміцнення громадської довіри”.